Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 270067-44049_99600
состав:100% памук
3.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 38, 40, 36, 44, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 34, 36, 40, 42, 38, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 38, 40, 36, 44, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 34, 36, 40, 42, 38, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner