Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 571325-16130_1100
состав:61%вискоза,39%полиамид
5.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 36, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, 38, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 42, 36, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, 38, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner