Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 370222-35042_99700
состав:100%памук
4.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 38, 36, 34, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 36, 44, 38, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 38, 36, 34, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 36, 44, 38, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner