Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 370206-35018_3058
состав:65%полиестер,35%вискоза
4.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 40, 42, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 46, 40, 42, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner