Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 270201-35006_9038
состав:47%модал,47%памук,6%еластин
2.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 48, 46, 40, 38, 42, 36, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 48, 46, 40, 38, 42, 36, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner