Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кошули

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 360024-31413_99600
состав:65%памук,33%полиестер,2%еластин
7.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 36, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 36, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner