Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кошули

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 160018-31426_80890
состав:100%памук
3.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 36, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 36, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner