Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кошули

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 460008-21008_3320
состав:95%вискоза,5%еластин
7.090 ден
4.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, 48, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, 48, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner