Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кардигани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 532305-15015_3420
состав:89%вискоза,11%полиестер
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
banner