Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кардигани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 432008-25106_9600
состав:100%органски памук
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 48, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 48, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
banner