Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Кардигани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 130024-35712_60699
состав:65%вискоза,35%полиамид
3.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 42, 38, 44, 40, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 42, 38, 44, 40, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКардигани
banner