Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Капути

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 450421-11729_1100
состав:60%полиестер,30%волна,5%вискоза,5%останати влакна
20.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 46, 36, 42, 44, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 46, 36, 42, 44, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner