Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Капути

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 250003-31130_99700
состав:50%волна,50%полиестер
23.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 40, 36, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 40, 36, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner