Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Елеци

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 340355-31194_80837
состав:100%полиамид
11.790 ден
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 36, 42, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 36, 42, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЕлеци
Колекција2024 Пролет-Лето
banner