Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Елеци

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 440457-11352_1100
состав:58%акрил,42%полиестер
6.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 42, 38, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 42, 38, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЕлеци
banner