Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Елеци

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 240352-31071_11000
состав:100%полиестер
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 38, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 40, 36, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 38, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 40, 36, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЕлеци
banner