Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Блузи

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 170042-44106_1069
состав:95%вискоза,5%еластин
2.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 36, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 36, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
banner