Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Блузи

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 460026-21053_1102
состав:100% полиестер
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 46, 44, 42, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 46, 44, 42, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner