Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Блузи

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: M961L064WM_34
состав: 63% Вискоза 37% Најлон
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, S, XL, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, S, XL, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner