Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Панталони

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P073L080AY_29
состав:51% Вискоза 43% Најлон 6% Еластин
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, L, XS, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, L, XS, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner