Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Фармерки

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P455T012CJ_H4
состав:87% Памук 11% Полиестер 2% Еластин
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 43, 41, 45, 37, 39, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 43, 41, 45, 37, 39, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner