Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Панталони

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P275T002GU_25
состав:57% Лиосел 40% Памук 3% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 45, 43, 37, 41, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 45, 43, 37, 41, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner