Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Костими за капење

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: W314L007ZA_16
состав:82% Најлон 18% Еластин
5.190 ден
3.630 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, XL, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, XL, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner