Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Здолништа

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 1434T0181J_24
состав: 69% Памук 19% Полиестер 11% Вискоза 1% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 43, 37, 41, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 43, 37, 41, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
banner