Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Маици

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: D215T031XV_S1
состав: 100% Вискоза
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 41, 45, 47, 43, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 41, 45, 47, 43, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner