Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Блузи

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: 2927T101015N_0S6
состав:001% 099% Полиестер
2.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 06, 04, контакт: 075 363 256
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 06, 04, контакт: 075 363 256
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner