Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Fiorella Rubino - Бермуди

Дизајнер: Fiorella Rubino
SKU: P453T07J1J_24
состав:100% Памук
3.890 ден
3.110 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 37, 45, 39, 43, 41, контакт: 078 339 146
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаБермуди
Производот е достапен во:

Fiorella Rubino - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 37, 45, 39, 43, 41, контакт: 078 339 146
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаБермуди
banner