Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Куфери

Дизајнер: Carpisa
SKU: VAA505MN942_Pistachio
состав: % % 30 70 Акрилонитрил-Бутадин-Стирин Поликарбонат

*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ

Димензии:
Длабочина: 26cm
Ширина: 40cm
Должина: 60cm
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКуфери
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКуфери
Колекција2024 Пролет-Лето
banner