Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Carpisa - Средни куфери - M

Дизајнер: Carpisa
SKU: VAB3350M943_Blue
состав: % 100 Полиестер

Димензии:
Длабочина: 22cm
Ширина: 59cm
Должина: 42cm*НАПОМЕНА: Со овој производ следи заштитна навлака која чини 30 денари со вклучен ДДВ
4.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКуфери
КатегоријаСредни куфери - M
Производот е достапен во:

Carpisa - Ист Гејт приземје, контакт: 075 341 572
Carpisa - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 078 237 040
Carpisa - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 078 308 484
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКуфери
КатегоријаСредни куфери - M
banner