Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: CBXU162010_128
состав:100% Полиестер
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XXL, L, S, XL, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XXL, L, S, XL, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner