Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Фустани

Дизајнер: YamamaY
SKU: AABD134003_128
состав:100% Полиестер
2.690 ден
1.883 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Долна облека

состав: 21% 79% Еластин Најлон
190 ден 690 ден
banner