Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: YamamaY
SKU: AMAD161013_244
состав:40% 60% Памук Полиестер
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M/L, XS/S, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Горен дел
banner