Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Пижами

Дизајнер: YamamaY
SKU: PPCD161003_128
состав:100% Памук
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, XS, XL, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, XS, S, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПижами
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, M, контакт: 078 269 548
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, XS, XL, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, XS, S, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПижами
banner