Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Папучи

Дизајнер: YamamaY
SKU: SPFU163001_24
состав:100% Полиестер
1.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 45/46, 43/44, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 43/44, 41/42, 45/46, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 45/46, 43/44, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 43/44, 41/42, 45/46, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПапучи
banner