Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Панталони

Дизајнер: YamamaY
SKU: APMD142012_128
состав:97%ПОЛИЕСТЕР;3%ЕЛАСТИН
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Марами/Шалови

состав:97%ПОЛИЕСТЕР;3%ЕЛАСТИН
990 ден

YamamaY - Бермуди

состав:100% Памук
1.990 ден
banner