Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Панталони

Дизајнер: YamamaY
SKU: APMD141002_133
состав:44% 5% 51% Еластин Полиестер
1.990 ден
1.393 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПанталони
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Маици

состав:44% 5% 51% Еластин Полиестер
1.393 ден 1.990 ден

YamamaY - Папучи

состав:5% 95% Памук Еластин
990 ден

YamamaY - Тренерки

состав:100% Памук
1.883 ден 2.690 ден
banner