Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Панталони

Дизајнер: YamamaY
SKU: APMU161002_24
состав: 89%Памук 11%Полиестер
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XXL, XL, L, S, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S, XL, XXL, L, M, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XXL, XL, L, S, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: S, XL, XXL, L, M, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
banner