Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Ноќници

Дизајнер: YamamaY
SKU: LSOD161009_1
состав:100% Полиестер
2.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, M, S, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, XL, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНоќници
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: L, XL, M, S, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, XL, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНоќници
banner