Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Марами/Шалови

Дизајнер: YamamaY
SKU: SAAD142013_128
состав:97%ПОЛИЕСТЕР;3%ЕЛАСТИН
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМарами/Шалови
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМарами/Шалови
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Панталони

состав:97%ПОЛИЕСТЕР;3%ЕЛАСТИН
2.690 ден

YamamaY - Бермуди

состав:100% Памук
1.990 ден
banner