Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Маици

Дизајнер: YamamaY
SKU: AMAD161020_271
состав:90%Модал 10%Кашмир
1.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 078 269 547
YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S/M, M/L, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМаици
banner