Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPAU161008_128
состав:95%Памук, 5%Еластин
990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 7, 6, 5, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 6, 7, 5, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 7, 6, 5, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 6, 7, 5, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
banner