Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: ITRD161B08_242
состав:5% 95% Памук Еластин
1.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 3, 4, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, 5, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2, 3, 4, 5, контакт: 075 341 573
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, 5, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 4, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner