Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Килоти

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBND161014_797
состав: 90% Полиамид 10% Еластин
690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 5, 4, контакт: 078 269 547
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, контакт: 078 269 548
Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, 3, 5, 4, контакт: 078 269 547
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКилоти
banner