Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Кардигани

Дизајнер: YamamaY
SKU: ACDD161X01_133
состав:5% 95% Памук Вискоза
2.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: M/L, S/M, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКардигани
banner