Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Здолништа

Дизајнер: YamamaY
SKU: AGOD172001_128
состав:80% полиестер 15% метал 5% еластин
2.690 ден
1.345 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S/M, контакт: 075 341 573
Спецификации на производот
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

YamamaY - Ист Гејт приземје, во следните големини: S/M, контакт: 075 341 573
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
banner