Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: CSLD142006_44
состав:80%ПОЛИАМИД;20%ЕЛАСТИН
890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКостими за капење
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКостими за капење
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Костими за капење

состав:85%ПОЛИАМИД;15%ЕЛАСТИН
1.290 ден

YamamaY - Костими за капење

состав:85%ПОЛИАМИД;15%ЕЛАСТИН
1.290 ден
banner