Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPED133026_242
состав:10% 90% Еластин Најлон
890 ден
390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаЕсен-Зима 2020
КатегоријаДолна облека
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Долна облека

состав:26% 74% Еластин Најлон
390 ден 990 ден

YamamaY - Пижами

состав:33% 60% 7% Памук Еластин
1.990 ден
banner