Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Долна облека

Дизајнер: YamamaY
SKU: IPED99X012_851
состав: 21% 79% Еластин Најлон
690 ден
190 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2019
КатегоријаДолна облека
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2019
КатегоријаДолна облека
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

YamamaY - Фустани

состав:100% Полиестер
1.883 ден 2.690 ден
banner