Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Yamamay - Боди

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBDD161B08_85
состав: 90%Полиамид 10%Еластин
3.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, 3, контакт: 078 269 548
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБоди
Производот е достапен во:

Yamamay - ТЦ Рамстор 1ви кат, во следните големини: 2, контакт: 078 269 547
Yamamay - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 2, 3, контакт: 078 269 548
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБоди
banner