Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

YamamaY - Костими за капење

Дизајнер: YamamaY
SKU: IBND99X021_851
состав: 21% 79% Еластин Најлон
690 ден
345 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2019
КатегоријаКостими за капење
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2019
КатегоријаКостими за капење
banner